Oferta szyta na miarę

Skontaktuj się !

Potrzebujesz strony, która sprosta Twoim oczekiwaniom i zdoła zawrzeć wszystkie informacje o Twojej działalności ?

W takim razie oferta szyta na miarę jest skrojona na miarę potrzeb Twojej firmy. W ofercie tej jesteśmy w stanie sprostać wszelkim oczekiwaniom aby zadowolić nawet najbardziej wymagającego klienta. Bazujemy na szerokiej rozbudowie strony, tak aby Twój klient dostał 100% informacji, które chciałbyś mu przedstawić. Dzięki zastosowaniu licznych dodatków takich jak rezerwacja wizyt, formularz kontaktowy, google maps, Twoja praca będzie łatwiejsza i bardziej zautomatyzowana.

Nieograniczona liczba podstron

Jedna strona to za mało żeby pokazać Twoim klientom ofertę? Nie ma problemu. Opracujemy specjalnie dla Ciebie taką ilość podstron jaką będziesz potrzebował. Dogadamy się.

Wstępny projekt w 48h

Wiemy, że czas to pieniądz, dlatego wstępny projekt Twojej strony realizujemy już w 48h od ustalenia szczegółów.

CMS WordPress

Każda ze stron tworzona jest w oparciu o najpopularniejszy system zarządzania treścią na stronach. Pozwala to na własnoręczną edycję treści bez posiadania wiedzy informatycznej.

Dostosowanie strony

To ty decydujesz o szczegółach Twojej strony – my podpowiadamy i doradzamy

Strona dopasowana do każdego ekranu

Nieważne czy klient będzie widział Twoją stronę na telefonie czy na komputerze. Dostosowana jest pod każdy rodzaj i rozmiar urządzenia

Domena .pl na rok

Nazwa Twojej strony np. ekspresowe-strony.pl. Pozwala ona na bezproblemową identyfikację Twojej strony spośród wielu innych.

Hosting na rok

Konieczne miejsce do przechowywania plików Twojej strony. Zapewnia bezpieczeństwo i regularne kopie zapasowe.

Certyfikat SSL

Kłódka przy Twojej domenie. Informuje użytkowników, że na strona jest zgodna ze wszystkimi standardami bezpieczeństwa.

Formularz kontaktowy

Ułatwia klientowi kontakt ze sprzedawcą. Wszystkie wiadomości wraz z informacjami o kliencie wysyłane są bezpośrednio na Twoją pocztę mail.

Integracja z social media

Dzięki dedykowanym ikonom Twoi klienci bez problemu przejdą na Twojego facebooka, instagrama czy inną platformę jaką wybierzesz

Personalizowana poczta mail

Mało profesjonalna jest poczta z końcówką wp.pl lub gmail.com. U nas w standardzie masz personalizowaną pocztę. np. kontakt@ekspresowe-strony.pl

Podstawowe SEO

Dopasowujemy Twoją stronę w taki sposób, żeby była łatwa do znalezienia przez wyszukiwarki google. Dzięki temu to ruch na Twojej stronie.

Integracja bloga

Czujesz, że umiesz pisać i chcesz przekazać coś więcej swoim klientom np. w formie artykułów na blogu. Bez problemu Ci to ułatwimy dzięki podstronie z Twoimi artykułami, którymi w łatwy sposób będziesz mógł zarządzać.

Galeria zdjęć

Chcesz zamieścić na swojej stronie więcej zdjęć produktu, usługi lub wydarzenia. Żaden problem, dodasz je do dedykowanego modułu galerii.

Możliwość kilku wersji językowych

Masz klientów nie tylko z Polski ale i z zagranicy? Chcesz aby Twoja strona była w kilku językach? Żaden problem. Twoi klienci będą mogli płynnie przełączać się między językami dzięki specjalnie dopasowanej do tego nawigacji.

Google maps

Google maps to idealny sposób by pokazać gdzie znajduje się Twój biznes. Umożliwimy Ci to poprzez dodanie do Twojej strony modułu google maps.

Integracja z kalendarzem

Chcesz aby Twoi klienci mieli możliwość rezerwacji spotkania z Tobą. Wyznacz dni i godziny w jakich jesteś dostępny dla klienta, a my dodamy moduł odpowiedzialny za rezerwację spotkania.

Nie wiesz czy oferta jest dla Ciebie najlepsza ?


Umów się na darmową konsultację. Pomożemy !

Scroll up
Ekspresowe strony logo

Masz pytania?

Napisz lub zadzwoń, chętnie pomożemy.

Napisz do nas!