Oferta biznesowa

Skontaktuj się

Potrzebujesz bardziej zaawansowanej strony aby przedstawić więcej elementów Twojej działalności?

Oferta biznesowa jest idealna dla Ciebie! Poza wszystkimi elementami zawartymi w ofercie podstawowej, oferta ta zawiera również dodatki, które umożliwiają Ci szersze pokazanie oferty na Twojej stronie. Strona ta umożliwi łatwy kontakt potencjalnego klienta co za tym idzie ułatwi Tobie pracę i pozyskiwanie nowych klientów. Oferujemy Ci spójną pocztę oraz integrację strony z Twoim facebookiem i instagramem.

W skład oferty wchodzi

Do 1 podstrony

Potrzebujesz więcej miejsca niż tylko strona główna? Chcesz aby kontakt albo inna sekcja była na odrębnej podstronie. Żaden problem.

Wstępny projekt w 48h

Wiemy, że czas to pieniądz, dlatego wstępny projekt Twojej strony realizujemy już w 48h od ustalenia szczegółów.

CMS WordPress

Każda ze stron tworzona jest w oparciu o najpopularniejszy system zarządzania treścią na stronach. Pozwala to na własnoręczną edycję treści bez posiadania wiedzy informatycznej.

Dostosowanie strony

To ty decydujesz o szczegółach Twojej strony – my podpowiadamy i doradzamy.

Strona dopasowana do każdego ekranu

Nieważne czy klient będzie widział Twoją stronę na telefonie czy na komputerze. Dostosowana jest pod każdy rodzaj i rozmiar urządzenia

Domena .pl na rok

Nazwa Twojej strony np. ekspresowe-strony.pl. Pozwala ona na bezproblemową identyfikację Twojej strony spośród wielu innych.

Hosting na rok

Konieczne miejsce do przechowywania plików Twojej strony. Zapewnia bezpieczeństwo i regularne kopie zapasowe.

Certyfikat SSL

Kłódka przy Twojej domenie. Informuje użytkowników, że strona jest zgodna ze wszystkimi standardami bezpieczeństwa.

Formularz kontaktowy

Ułatwia klientowi kontakt ze sprzedawcą. Wszystkie wiadomości wraz z informacjami o kliencie wysyłane są bezpośrednio na Twoją pocztę mail.

Personalizowana poczta mail

Mało profesjonalna jest poczta z końcówką wp.pl lub gmail.com. U nas w standardzie masz personalizowaną pocztę. np. kontakt@ekspresowe-strony.pl

Podstawowe SEO

Dopasowujemy Twoją stronę w taki sposób, żeby była łatwa do znalezienia przez wyszukiwarki google. Dzięki temu to ruch na Twojej stronie.

Scroll up
Ekspresowe strony logo

Masz pytania?

Napisz lub zadzwoń, chętnie pomożemy.

Napisz do nas !